menu close menu

Tarafsızlık
Herhangi bir siyasi görüşü, bir çıkar grubunu ya da bir sosyal sınıfı yücelten, küçük düşüren ya da itham eden, kamuoyunu yanıltmaya yönelik taraflı, ayrımcı ve kasıtlı yayıncılık yapmıyoruz.

Kişisel haklara saygı
Kişilerin yaşam tarzlarını, eğitimlerini, dini inanışlarını, giyim kuşamlarını, alışkanlıklarını ve benzeri bireysel tercihlerini hedef alan, itham edici, aşağılayıcı ya da küçük düşürücü hiçbir haber ve içeriğe yer vermeyip; belirli bir kişi hakkında şüphe uyandıran, açıkça olmasa bile ima yoluyla onu karalayan, iftiraya yönelik hiçbir içerik yayımlamıyor ve özel yaşamın gizliliği ilkesine saygı duyuyoruz

Kamuya saygı
Kamuoyu vicdanında rahatsızlık yaratacak türde, genel ahlak anlayışını, din duygularını ve aile kurumunun temel dayanaklarını sarsan içerikler yayımlamıyoruz.

Aile yapısına saygı
Şiddet, ayrımcılık, istismara  yönelik öğeler taşıyan içerikten korunması için gerekli önlemleri fark ettiğimizde alıp ilgili havuzdaki üyenin hesabını askıya alıyoruz. Yasal sınırlar içerisinde yayımlanan erotik içeriğe erişkin olmayan tüketicilerin erişimini engellemek üzere “çocuk kilidi” benzeri filtreler kullanıyoruz.

Güvenilirlik
Sunduğumuz içeriğin doğru olmasına maksimum özeni gösteriyoruz. Sansasyon yaratmak ve ilgi çekmek amacıyla kasıtlı olarak yanlış ve yanıltıcı içeriğe yer vermiyoruz. Sık güncelleme ile kullanıcılara en son ve güncel bilgilerin ulaştırılmasına çalışıyoruz.

Eşit söz hakkı
Kullanıcıların genel ahlak kurallarına aykırı, bölücülüğe yönelik ve yasalar önünde suç teşkil eden her türlü mesaj ve içeriklerini denetleyerek kaldırıyoruz; bu gibi davranışlarda bulunmayı alışkanlık haline getirmiş olan kullanıcıları sistemimizden çıkararak üyeliklerine son veriyoruz.

Maksimum hizmet kalitesi
Içerik sunumunda hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak için güncellemelerin düzenli olarak yapılmasına, linklerin doğru ve geçerli olmasına ve altyapının yayın kesintisine yol açmayacak şekilde sürekli denetlenerek geliştirilmesine özen gösteriyoruz.

Gizlilik
Kullanıcının art niyetli davranışlarından kaynaklanabilecek haklı gerekçelerle yaşanabilecek sorunlarda üyenin üyelik hesabı yasaklanıp gerektiğinde adli organlarla paylaşılabilir.

Şeffaflık
Hizmet kalitemizin sürekli geliştirilebilmesi için kullanıcılarının aktif katılımını sağlamaya çalışıyoruz. Bu amaçla kullanıcılarıyla şeffaf bir iletişim ortamı oluşturup, hedefleri, başarıları ve karşılaştığı güçlükler konusunda onları düzenli olarak bilgilendiriyoruz.

 

Bu şartlar belli zamanlarda değişebilir, lütfen en az 15 günde bir kontrol ediniz.

Son değiştirilme tarihi: 24.06.2020